על האתר

אתר "כיפורים" נועד להיות מקום בו יכול כל מי שלחם בשורות צה"ל במלחמת יום הכיפורים לכתוב את זכרונותיו ולשתף בהם את בני משפחתו, חבריו וכל מי שמתעניין במלחמה ובאנשים שלחמו בה. זהו מקום לשמר את הזכרונות למען הדורות שבאו לאחר המלחמה, ולמען אלה שעוד יבואו. זהו מקום לזכור בו את הנופלים כמו גם את אלה שלחמו ונשארו בחיים.

לצד סיפורי הלוחמים והאפשרות לדון בהם בתגובות, ישנו פורום האתר, המיועד לדיונים בנושאים הקשורים במלחמה, כמובן ברוח טובה ותוך שמירה על כבוד הדדי. אנחנו שואפים ליצור באתר קהילה מתעניינת ותומכת כמו גם מאגר סיפורים נרחב שיוכל לשמש בעתיד לצרכים חינוכיים ומחקריים.

האתר הוא תולדה של סיפורו של אבי, יצחק נגרקר, אשר לחם בקרבות הבלימה ברמת הגולן. במהלך המלחמה נשבה אבי על ידי הסורים ושהה בשבי כשמונה חודשים עד לשחרורו. סיפורו העסיק אותי במשך שנים רבות, ויחד איתו העסיקה אותי המחשבה שאין לזכרונות שלו ושל לוחמים אחרים במה הולמת.

האתר מיועד לכל סיפור מתקופת המלחמה, בין אם הוא מתאר מהלך כרונולוגי שלם, פרקים מסוימים או אירוע בודד. כל אחד יכול להעלות מספר סיפורים בלתי מוגבל ואף לערוך אותם לאחר מכן, וישנו חופש ביטוי רב באתר. אנחנו מקווים שתמצאו לנכון לעשות בו שימוש מוצלח עבורכם.

אם השתתפת במלחמת יום הכיפורים ויש לך סיפור שתרצה לחלוק, או אם אתם מעוניינים לספר את סיפורו של קרוב משפחה או חבר שלחם בה, נשמח אם תעשו זאת בעמוד ספר את סיפורך.

נשמח לקבל משוב על האתר, כמו גם הערות והצעות לשיפור. תוכלו לשלוח לנו אותם בעמוד.

אנחנו מקווים שתהנו ותפיקו תועלת מהשימוש באתר.

Youtube App IconFacebook IconTiktok Icon
© 2024 כיפורים, כל הזכויות שמורות.
פרטים שימסרו דרך האתר ישמשו למטרה לה נמסרו בלבד
העמותה לא תעביר כל נתון בלי אישור